Zaznacz stronę

Aspirator Kataru

Aspirator Kataru

To bezpieczne urządzenie służące do odciągania wydzieliny z nosa u niemowląt, dzieci jak i dorosłych.

Został zaprojektowany tak ,aby każdy jego użytkownik mógł go samodzielnie złożyć i rozłożyć, co zapewnia łatwe i dokładne czyszczenie poprzez wypłukanie.

Aspirator  należy  podłączyć  umieszczając  wkładkę  w  rurę ssącą odkurzacza. Odpowiednie ukształtowanie aspiratora redukuje siłę ssącą z odkurzacza na bezpieczne, a poprzez regulację tej  siły  umożliwia  zmianę  ciśnienia  powietrza  ssącego   między komorami, dzięki czemu w prosty sposób można je dostosować do potrzeb użytkownika. Urządzenie zostało wykonane z bezpiecznego, wytrzymałego i atestowanego tworzywa.

Wskazania:

Katar infekcyjny (wirusowy i bakteryjny)
Katar alergiczny
Sezonowy nieżyt nosa

Dla kogo:

Dzieci od 1 dnia życia
Dorośli
Osoby starsze niewspółpracujące

Aspirator kataru to innowacyjny, UDOSKONALONY produkt, który powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenia użytkowników:

Innowacyjna budowa aspiratora ułatwiająca utrzymanie higieniczności aspiratora (100% rozbieralny dzięki czemu możesz go dokładnie umyć)
Najbezpieczniejszy aspirator kataru na rynku dzięki zastosowanemu MECHANIZMOWI REGULACJI SIŁY SSĄCEJ zwiększający bezpieczeństwo użytkowania, dając użytkownikowi kontrolę siły ssącej podczas zabiegu
Bezpieczeństwo dziecka i skuteczność odciągania kataru
Produkt posiada trwałe opakowanie typu BOX, dzięki któremu można zabrać aspirator w podróż
Materiał wykorzystany do produkcji aspiratora spełnia najwyższe kryteria jakości i bezpieczeństwa rekomendowane dla produktów medycznych
Zwiększona trwałość aspiratora dzięki zastosowanemu materiałowi wydłuża jego użytkowanie
Atrakcyjna cena w porównaniu z produktami dostępnymi na rynku
Produkt Polski – certyfiakt CE

 

Aspirator kataru jest produktem uzupełniającym kurację zaleconą przez lekarza

Przeciwskazania:

Uszkodzona błona śluzowa nosa
Krwawienie z nosa

 

Utrzymanie w czystości:

Aspirator kataru jest produkowany ze specjalnego materiału, który pozwala na utrzymanie produktu w czystości

Po każdym zabiegu rozłóż aspirator zgodnie ze schematem i w zależności od potrzeby wypłucz dokładnie wodą. W przypadku silnych zabrudzeń może być konieczne zastosowanie środków czyszczących przeznaczonych do stosowania u dzieci i niemowląt. Aspirator należy przechowywać w temperaturze pokojowej, wcześniej go osuszając.

Produkt należy umyć po każdym zabiegu. Produktu nie należy sterylizować ani gotować w wodzie, grozi to uszkodzeniem materiału, z którego wykonany jest aspirator.